.  Urząd Gminy Stare Miasto
ul. Główna 16B,62-571 Stare Miasto
  
     szukaj
strona główna | redakcja | rejestr zmian | statystyka | pomoc | administracja  
Biuletyn Informacji Publicznej
   
   
Rada Gminy:
Skład Rady Gminy
poka wszystkie dokumenty

Rada Gminy Stare Miasto – VII kadencja (2014-2018)

Skład Rady Gminy Stare Miasto

Halina Turajska – Przewodnicząca Rady Gminy

Lesław Wejman – I Wiceprzewodniczący Rady Gminy

Mirosław Stasiak – II Wiceprzewodniczący Rady Gminy  

Nazwisko i imię

Miejsce zamieszkania

Dane kontaktowe

1.

Bańdosz Iwona

Stare Miasto

695 416 554

e-mail: iwona.bandosz@wp.pl

2.

Gidaszewski Włodzimierz

Stare Miasto

608 508 684

e-mail: gidaszewskiwlodek@wp.pl

3.

Grzelczyk Krzysztof

Lisiec Mały

504 103 390

e-mail: krzys1604@poczta.onet.pl

4.

Kościelski Piotr

Żychlin

63 244 26 84

785 982 645

zam. Żychlin, ul. Jodłowa 15

5.

Krzyżak Juliusz

Modła Królewska

667 026 261

6.

Kwieciński Paweł

Lisiec Wielki

63 241 50 79

7.

Mijalski Marek

Żychlin

63 244 26 39

516 691 190

e-mail: marekmijalski@gmail.com

zam. Żychlin, ul. Staromiejska 31

8.

Sawicki Mirosław

Główiew

697 713 472

9.

Stasiak Mirosław

Barczygłów

 

10.

Szyszyński Andrzej

Stare Miasto

513 933 521

11.

Turajska Halina

Stare Miasto

602 198 066

e-mail: halinaturajska@onet.eu

12.

Walczak Michał

Krągola Pierwsza

502 532 011

e-mail: domy.zbali@wp.pl

13.

Wejman Lesław

Żdżary-Kolonia

601 570 966

e-mail: f.w.wejman@onet.eu

14.

Wilczyński Tomasz

Rumin

e-mail: wilczynski70@tlen.pl

15.

Woźniak Bogdan

Żychlin

604 176 488

e-mail:  bmwlt1200@wp.pl

 

 

 

 


Rada Gminy Stare Miasto - VI kadencja (2010-2014)

 

Skład Rady Gminy Stare Miasto

 

·      Ireneusz Ćwiek  – Przewodniczący Rady Gminy

·      Grzegorz Obroślak  – I Wiceprzewodniczący Rady Gminy

·      Halina Turajska – II Wiceprzewodniczący Rady Gminy

 

Lp.

Nazwisko i imię

Miejsce

zamieszkania

Uwagi

 

1.   

Bańdosz Iwona

Stare Miasto

 

2.  

Bocian Barbara

Stare Miasto

 

3.   

Budner Konstanty

Krągola

Pierwsza

 

4.   

Ćwiek Ireneusz

Janowice

 

5.   

Gradecki Paweł

Stare Miasto

 

6.   

Hajdasz Ireneusz

Rumin

 

7.

Kościelski Piotr

Żychlin

 

8.

Krzyżak Juliusz

Modła

Królewska

 

9.

Mijalski Marek

Żychlin

10.

Obroślak Grzegorz

Lisiec Wielki

 

11.

Różański Leszek

Żdżary

 

12.

Sawicki Mirosław

Główiew

 

 

13.

Stasiak Mirosław

Barczygłów

 

14.

Szafran Karol

Lisiec Wielki

 

-

Teodorczyk Karol

 Żychlin

radny do 04.12.2012 r.

15.

 Turajska Halina

Stare Miasto

 


 

S

Rada Gminy Stare Miasto - V kadencja (2006-2010)

 

Skład Rady Gminy Stare Miasto

 

·       Karol Szafran – Przewodniczący Rady Gminy

·       Karol Teodorczyk – I Wiceprzewodniczący Rady Gminy

·       Lesław Wejman – II Wiceprzewodniczący Rady Gminy

 

Lp.

Nazwisko i imię

Miejsce zamieszkania

1.                   

Bocian Barbara

Stare Miasto

2.                   

Budner Konstanty

Krągola Pierwsza

3.                   

Ćwiek Ireneusz

Janowice

4.                   

Gradecki Grzegorz

Barczygłów

5.                   

Gradecki Paweł

Stare Miasto

6.                   

Hajdasz Ireneusz

Rumin

7.                   

Kałużny Sławomir

Bicz

8.                   

Kościelski Piotr

Żychlin

9.                   

Krzyżak Juliusz

Modła Królewska

10.                

Sawicki Mirosław

Główiew

11.                

Sokół Zofia

Lisiec Wielki

12.                

Szafran Karol

Lisiec Wielki

13.                

Teodorczyk Karol

Żychlin

14.                

Turajska Halina

Stare Miasto

15.                

Wejman Lesław

Żdżary-Kolonia


Rada Gminy Stare Miasto - IV kadencja (2002-2006)

 

Skład Rady Gminy Stare Miasto

 

·       Karol Szafran– Przewodniczący Rady Gminy

·      Konstanty Olejniczak I Wiceprzewodniczący Rady Gminy

·      Zygmunt Kucharczyk –  II Wiceprzewodniczący Rady Gminy

 

Lp.

Nazwisko i imię

Miejsce zamieszkania

1.              

Budner Konstanty

Krągola Pierwsza

2.              

Ćwiek Ireneusz

Janowice

3.              

Gicala Antoni

Stare Miasto

4.              

Gradecki Paweł

Stare Miasto

5.              

Komicz Zyta

Żychlin

6.              

Kucharczyk Zygmunt

Barczygłów

7.              

Kwieciński Maciej

Lisiec Wielki

8.              

Łuczak Wacław

Bicz

9.              

Olejniczak Konstanty

Rumin

10.           

Robak Adam

Modła Król.

11.           

Różański Leszek

Żdżary

12.           

Sawicki Mirosław

Główiew

13.           

Szafran Karol

Lisiec Wielki

14.           

Śliwiński Wojciech

Janowice

15.           

Turajska Halina

Stare Miasto


Rada Gminy Stare Miasto - III kadencja (1998-2002)

 

Skład Rady Gminy Stare Miasto

 

·       Konstanty Olejniczak – Przewodniczący Rady Gminy

·      Zygmunt Kucharczyk –  Wiceprzewodniczący Rady Gminy

·      Janusz Sobczak –  Wiceprzewodniczący Rady Gminy

 

Radni - Członkowie Zarządu Gminy

·       Bogdan Muzykiewicz – Z-ca Wójta Gminy

·       Maria Łasowska

·       Kazimierz Wróblewski

 

Lp.

Nazwisko i imię

Miejsce zamieszkania

Uwagi

1.              

Bryl Antoni

Rumin

radny od 1999 r.

2.              

Frątczak Mirosław

Stare Miasto

 

3.              

Głąb Jan

Karsy

 

4.              

Gryska Marek

Żdżary

 

5.              

Janiak Henryk

Główiew

 

6.              

Kałużny Józef

Główiew

 

7.              

Kamiński Marian

Krągola Pierwsza

 

8.              

Karmowski Tadeusz

Trójka

 

9.              

Kozłowska Janina

Stare Miasto

 

10.           

Kubiak Danuta

Lisiec Mały

 

11.           

Kubś Mariusz

Stare Miasto

radny do 1999 r. rezygnacja

12.           

Kucharczyk Zygmunt

Barczygłów

 

13.           

Łasowska Maria

Stare Miasto

 

14.           

Muzykiewicz Bogdan

Żychlin

 

15.           

Olejniczak Konstanty

Rumin

 

16.           

Oliwiecki Bogusław

Żdżary

 

17.           

Robak Adam

Modła Król.

 

18.           

Sobczak Janusz

Żychlin

 

19.           

Szafran Karol

Lisiec Wielki

 

20.           

Śliwiński Wojciech

Janowice

 

21.           

Wróblewski Kazimierz

Lisiec Wielki

 


Rada Gminy Stare Miasto - II kadencja (1994-1998)

 

Skład Rady Gminy Stare Miasto

 

·       Grzegorz Obroślak – Przewodniczący Rady Gminy

·      Jan Głąb –  Wiceprzewodniczący Rady Gminy

·      Zygmunt Kucharczyk –  Wiceprzewodniczący Rady Gminy

·      Antoni Gicala –  Wiceprzewodniczący Rady Gminy

 

Radni - Członkowie Zarządu Gminy

·       Jan Głąb - Z-ca Wójta Gminy

·       Tadeusz Karmowski

·       Konstanty Olejniczak

·       Karol Szafran

 

Lp.

Nazwisko i imię

Miejsce zamieszkania

Uwagi

1.              

Bryl Antoni

Rumin

radny od XII.1995 r.

2.              

Gicala Antoni

Stare Miasto

 

3.              

Głąb Jan

Karsy

 

4.              

Janiak Henryk

Główiew

 

5.              

Janiak Marian

Bicz

 

6.              

Kamiński Marian

Krągola Pierwsza

 

7.              

Karmowski Tadeusz

Trójka

 

8.              

Kozłowska Janina

Stare Miasto

 

9.              

Kubś Mariusz

Stare Miasto

radny do XI.1995 r. rezygnacja

10.           

Kucharczyk Zygmunt

Barczygłów

 

11.           

Liczbiński Kazimierz

Kazimierów

 

12.           

Obroślak Grzegorz

Lisiec Wielki

 

13.           

Olejniczak Jan

Stare Miasto

 

14.           

Olejniczak Konstanty

Rumin

 

15.           

Piaskowski Józef

Janowice

 

16.           

Robak Adam

Modła Król.

 

17.           

Różański Leszek

Żdżary

 

18.           

Sell  Maciej

Żychlin

 

19.           

Szafran Karol

Lisiec Wielki

 

20.           

Świderski Roman

Żychlin

 

21.           

Wróbel Krystian

Lisiec Mały

 


Rada Gminy Stare Miasto - I kadencja (1990-1994)

 

Skład Rady Gminy Stare Miasto

 

·       Flawian Ryznar – Przewodniczący Rady Gminy

·      Jan Głąb –  Wiceprzewodniczący Rady Gminy

 

Radni - Członkowie Zarządu Gminy

·       Władysław Gradecki

·       Józef Kałużny

·       Konstanty Olejniczak

·       Jadwiga Urbańska

 

Lp.

Nazwisko i imię

Miejsce zamieszkania

1.        

Błaszczyński Michał

Główiew

2.        

Balcerczak Jadwiga

Żychlin

3.        

Bryl Antoni

Rumin

4.        

Chojnacki Jan

Modła Kolonia

5.        

Głąb Jan

Karsy

6.        

Gradecki Władysław

Stare Miasto

7.        

Janiak Marian

Bicz

8.        

Kałużny Józef

Główiew

9.        

Kamiński Marian

Krągola Pierwsza

10.    

Kucharczyk Zygmunt

Barczygłów

11.    

Karmowski Tadeusz

Trójka

12.    

Kucharski Józef

Stare Miasto

13.    

Liczbiński Kazimierz

Kazimierów

14.    

Majewski Józef

Lisiec Mały

15.    

Obroślak Grzegorz

Lisiec Wielki

16.    

Olejniczak Konstanty

Rumin

17.    

Piaskowski Józef

Janowice

18.    

Pomocka Andrzej

Modła Kolonia

19.    

Pomocka Ryszard

Żychlin

20.    

Różański Leszek

Żdżary

21.    

Ryznar Flawian

Stare Miasto

22.    

Szafran Karol

Lisiec Wielki

23.    

Urbaniak Jadwiga

Krągola

24.    

Wojciechowski Wojciech

Żdżary

 

 
informacje udostępnił:Luiza Kędracka
informacje wytworzył:Grażyna Zając
data udostępnienia: 2009-06-16 23:11:45
ostatnia modyfikacja: Luiza Kędracka 2015-01-29 14:47:38 »
drukuj wyślij link  

Dokumenty do pobrania:
 Rada Gminy
wszystkie dokumenty >>
 
 
. .
BIP - liczba wejść: 118306